Akcesoria do kawy

Aktywne filtry

KINTO Kubek porcelanowy 300ml

Cena 89,00 zł

Kubek KINTO z kolekcji Ceramic Lab został stworzony przez japońskich rzemieślników, którzy od wieków rozwijają tradycję wypalania ceramiki.

Aeropress - zaparzacz do kawy +...

Cena 139,00 zł

Zestaw zawierający standardowe wyposażenie zaparzacza do kawy AeroPress oraz dodatkowy pokrowiec pozwalający na wygodne przechowywanie zaparzacza.

Wybrałeś doskonałą kawę, która ma Cię zachwycić swoim głębokim smakiem i intensywnym aromatem? Świetnie, ale sprawdź, czy posiadasz niezbędne akcesoria do parzenia kawy, które pozwolą Ci wydobyć z kawy ziarnistej to czego oczekujesz. Jeśli nie masz niezbędnych produktów to u nas zawsze znajdziesz odpowiednie akcesoria do parzenia kawy. W sklepie internetowym Coffee & Sons dbamy o to, byś zawsze miał dostęp do wyselekcjonowanych produktów, umożliwiających zaparzenie i podanie wyśmienitej kawy.

Nasze akcesoria do kawy to między innymi doskonały sprzęt do parzenia kawy, w tym ekspresy przelewowe, french pressy, drippery, chemexy, kawiarki, ekspresy kolbowe, młynki automatyczne i wiele więcej. Ofertę uzupełniają stylowe filiżanki ze spodkiem sygnowane logo naszej marki, podręczne termosy, dzięki którym można wypić ulubioną kawę poza domem, zestawy do podawania kawy, które pozwolą zaserwować gościom przepyszną kawę w elegancki sposób, czy też szklane serwery robione ręcznie! W naszej ofercie nie zabrakło też tego, co niezbędne podczas parzenia kawy metodami alternatywnymi, a więc specjalistycznych filtrów do kawy. Preferujesz parzenie kawy z wykorzystaniem drippa, aeropressu czy też chemexu? U nas zawsze znajdziesz filtry do tych zaparzaczy. Ich struktura sprawia, że są mocne i odporne na rozdarcia, świetnie filtrują kawę, wydłużając czas parzenia kawy i tym samym umożliwiają uzyskanie doskonałego smaku i aromatu. Oczywiście filtry te nie wpływają na smak kawy, są wobec niej neutralne, a przy tym, dzięki wykorzystaniu naturalnych surowców do ich produkcji – są biodegradowalne.

Zaprezentowane przez nas akcesoria do parzenia kawy to niejednokrotnie fajne rozwiązania na prezent na wiele okazji. Z pewnością każdy miłośnik kawy ucieszy się zarówno ze stylowej filiżanki maki Coffee & Sons, najlepiej w towarzystwie doskonałej kawy ziarnistej, jak i z ekspresów lub młynków, które można podarować bliskim na specjalne okazje.

Sprawdź nasze akcesoria do kawy. Z pewnością bez trudu wybierzesz niezbędne dla siebie akcesoria do parzenia kawy i do jej serwowania, tak abyś mógł się cieszyć fantastycznym smakiem ulubionej kawy. Fajne, praktyczne akcesoria do kawy są też dobrą podstawą do eksperymentowania z ciekawymi propozycjami wprost z naszej palarni kawy Coffee & Sons. Kawy single orgin, mieszanki kaw z różnych zakątków świata, ekskluzywne kawy z segmentu speciality, a nawet kawy bezkofeinowe – to wszystko czeka na Ciebie! A wraz z nimi starannie wyselekcjonowane akcesoria do parzenia kawy i podawania napojów kawowych.