Silikonowy kubek wielokrotnego użytku MuC

Składany kubek wielokrotnego użytku, który możesz zabrać wszędzie!

95,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kolor
Ilość

MuC to pojemny, lekki, silikonowy kubek o nowoczesnej konstrukcji i różnorodnej kolorystyce. Wyposażony w mechanizm składnia przypominający origami daje możliwość złożenia go do bardzo małych rozmiarów i zabrania ze sobą dosłownie wszędzie. Jest to kubek wielokrotnego użytku idealny dla osób ceniących nurt zero waste. Zaprojektowany z miłości do ekologii i z dbałością o szczegóły, stanowi wygodną alternatywę dla jednorazowych, papierowych kubków.

Kolorowa i niezwykle nowoczesna kolekcja przyjaznych środowisku kubków MuC powstała w Niemczech, w rodzinnej firmie Martina Grubera Up2u. Po wielu latach testów i szukania idealnych rozwiązań powstał projekt, którym możemy się z Wami dzielić. 

Korzystając z kubka up2u możesz pić swoja ulubioną kawę czy herbatę w każdym miejscu, a jednocześnie dbać o środowisko. Misją up2u jest rozwój coraz lepszych rozwiązań na co dzień i produktów przyjaznych środowisku.  Kubek można myć w zmywarce, silikon jest odporny na działanie wysokich i niskich temperatur.

materiał
wykonany z bardzo wytrzymałego, odpornego na przedarcia i promieniowanie UV silikonu, zapewnia długotrwałe i bezpieczne użytkowanie
pojemność
350ml
można myć w zmywarce
tak
wymiary przed rozłożeniem
9cm x 5cm
wymiaru kubka rozłożonego
9cm x 12.5cm