For A Good Ride. Ta kawa jest niczym jazda na rowerze – jej się nie zapomina...

 

Z kawą związani jesteśmy już od 2009 roku, to wtedy postanowiliśmy wypalać dla Was najlepsze zielone ziarna, tradycyjną, rzemieślniczą metodą. Każdy z Was zna nasze bestsellerowe mieszanki tj. Słodki Shot czy Włoska Robota, które powstały aby towarzyszyć Wam w codziennych przyjemnościach, i dodawać pretekst do chwili odpoczynku. Nie każdy z Was jednak wie, że oprócz kawy naszą wieloletnią pasją jest jazda na rowerze...

Zawodowcami się nie nazwiemy, ale mamy za sobą „sporą” ilość kilometrów zrobionych na szosie czy w terenie. I właśnie z pasji do rowerów oraz miłości do wypalania, parzenia i picia dobrej kawy postanowiliśmy połączyć oba te światy i stworzyć kawę idealną dla osób lubiących aktywny odpoczynek.

Początkowo projekt For A Good Ride miał być jednorazowym strzałem, czymś co pozwoli zaznaczyć naszą obecność „na trasie” w poszukiwaniu idealnego napoju na coffee stop, jednak stało się inaczej...

Ta kawa jest niczym jazda na rowerze – jej się nie zapomina

Przed Wami już trzecia edycja projektu For A Good Ride w którym znajdziecie unikatowe ziarna arabiki z Brazylii i Kolumbii wypalone tak, aby dawały booster przed startem i nagrodę po dotarciu do celu.

Dla fanów espresso przed mocnym startem i cappuccino na trasie, przygotowaliśmy ziarna wypalone nieco ciemniej, które ubraliśmy w klasyczne włoskie nuty czekolady i nugatu. Doskonale sprawdzą się w ekspresie automatycznym, kawiarce, french pressie czy tradycyjnej zalewajce. For A Good Ride w przelewie, to coś zupełnie innego! Jasno palony singiel z Kolumbii, który po zaparzeniu metodami alternatywnymi zachwyci Cię soczystymi nutami owoców tropikalnych i chrupiącej, mięsistej czereśni.

To jeszcze nie wszystko

To już 3 edycja projektu FAGR we współpracy z polską marką Martombike, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnej odzieży kolarskiej. Z tego powodu tegoroczna limitowana kawa For A Good Ride znalazła się w towarzystwie profesjonalnej czapeczki kolarskiej idealnej pod kask, oraz klasycznych rowerowych skarpetek (w dwóch wersjach kolorystycznych), doskonale sprawdzających się w wymagających warunkach.

Zestaw For A Good Ride dostępny jest w dwóch wersjach: żółtej i różowej. Każdy z nich zawiera te same elementy: kawa (do wyboru: przelew lub espresso), czapeczka kolarska unisex, naklejka, pudełko z obwolutą oraz skarpetki unisex w rozmiarze 37-41 lub 42-46 w kolorze żółtym lub różowym.

For A Good Ride 2022 to eksplozja pozytywnej energii i kolorów, a jego autorką jest utalentowana Kinga Offert.

Kinga jest ilustratorką i projektantką, autorką ilustracji reklamowych, prasowych, plakatów, malowideł ściennych, krótkich animacji oraz ilustracji tekstylnych. Jej ilustracje wyróżniają się humorem i autentycznością. Inspiracją do jej pracy są czające się sceny, takie jak sytuacje społeczne, a ostatnio media społecznościowe. W zależności od rodzaju projektu posługuje się różnymi technikami, takimi jak klasyczny rysunek, malarstwo czy małe formy rzeźbiarskie.

Podobno najlepsza mieszanka to połączenie pasji i sportu - tak właśnie powstała kawa dedykowana miłośnikom jazdy na rowerze. To nie przypadek, że ten czarny napój jest nieodłącznym elementem kultury kolarskiej. Bez względu na to czy jesteś zawodowcem czy amatorem od tego jak zaczniesz swój trening zależy jego powodzenie.

Kawa For A Good Ride da Ci lekkie pobudzenie, poprawę koncentracji i dodatkową motywację do realizowania swojej pasji!

#foragoodride i wiatru w plecy życzy ekipa Coffee and Sons!

 
Loading...