For a Good Ride - piąta edycja kawy dla rowerzystów

 

For a Good Ride - mieszanka pasji i sportu

Sezon For a Good Ride 2024 właśnie się rozpoczął, a my nie mogliśmy być bardziej podekscytowani prezentując Wam nasze najnowsze dzieła: dwie unikatowe mieszanki kaw oraz ultralekka czapka, dla jeszcze większej frajdy z jazdy na dwóch kółkach.

Spis treści:

  • Kawa For a Good Ride: ziarna jakości speciality wypalone pod przelew i espresso
  • Czapka For a Good Ride: komfort i styl pod kaskiem
  • Edycja limitowana

C&S_Gatunki kawy ziarnistej_blog_1Kawa For a Good Ride: ziarna jakości speciality i wypalone pod przelew i espresso

Dzięki starannie dobranym ziarnom Arabiki oraz precyzyjnemu procesowi wypalania, mamy przyjemność zaprezentować dwie wyjątkowe mieszanki, które z pewnością podbiją serca zarówno miłośników kawy przelewowej, jak i espresso.

Dla tych, którzy kochają delikatność smaku i subtelną kwasowość, przygotowaliśmy For a Good Ride przelew. To kawa ziarnista skomponowana z ziaren Arabiki z Burundi i Etiopii, wypalana jasno, idealna do przelewowych metod parzenia, które w pełni wydobędą bogactwo smaków i owocowy charakter. Po zaparzeniu oddaje soczyste i orzeźwiające nuty lemoniady cytrynowej, dojrzewających w słońcu brzoskwiń i kwiatów. Ta kawa sprawdzi się w przelewowych metodach parzenia takich jak ekspres przelewowy, drip, Aeropress, chemex czy French Press.

Kawa For a good ride przelew

A dla fanów mocniejszego uderzenia i intensywnego smaku, proponujemy For a Good Ride espresso. Ta mieszanka ziaren z Brazylii została wypalona specjalnie pod klasyczne metody parzenia takie jak ekspres automatyczny, ekspres kolbowy, kawiarka czy tradycyjna zalewajka. Słodkie nuty czekolady, zbalansowane z wyrazistymi akcentami orzechów, tworzą kompozycję, która budzi zmysły i dodaje energii na każdy kolejny kilometr.

Kawa for a good ride espresso

Jesteśmy przekonani, że nasza kawa For a Good Ride będzie doskonałym towarzyszem Twoich rowerowych przygód, dodając nie tylko aromatu i smaku, ale także energii do pokonywania kolejnych kilometrów!

Czapka For a Good Ride: komfort i styl pod kaskiem

Ale to nie koniec nowości!

Na Wasze prośby przygotowaliśmy też nową i ulepszoną czapkę For a Good Ride, zaprojektowaną specjalnie dla Was przez Janka Kallwejta. Tegoroczna czapka jest bardziej elastyczna, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do głowy. Wykonana z szybkoschnącego i przewiewnego materiału oraz na tyle cienka, że doskonale mieści się pod kaskiem. Teraz nic nie będzie przeszkadzać w Waszych rowerowych eskapadach!

CZapka For a good ride 2024

Pijesz kawę z ekspresu lub kawiarki? Wybierz - Zestaw For A Good Ride espresso - czapeczka kolarska i kawa

Zestaw kawa z czapką For a good ride espresso

Wolisz przelewowe metody parzenia? Ten zestaw jest dla Ciebie - Zestaw For A Good Ride przelew - czapeczka kolarska i kawa

Zestaw kawa z czapką For a good ride przelew

Edycja limitowana dostępna online i stacjonarnie

Zarówno kawa For a Good Ride, jak i zestawy z czapką kolarską For a Good Ride, wyprodukowane są w limitowanej ilości i dostępne w sklepie online www.coffeeandsons.pl/foragoodride oraz w naszych sklepach stacjonarnych. Nie czekaj dłużej, zamów już dziś i przygotuj się na niesamowite doznania.

Razem możemy sprawić, że sezon For a Good Ride 2024 będzie najbardziej porywający! Do zobaczenia na drodze! ?☕✨

 
Loading...