W naszej polskiej rodzinnej palarni wypalamy kawę dla wszystkich szukających przyjemności w piciu kawy. Aby każdy mógł sobie ją zaparzyć tak jak chce, jak lubi i realizować siebie, swój potencjał i swój najlepszy możliwy dzień z towarzyszeniem po prostu najlepszej kawy.

Nasza palarnia kawy

Jak powinna wyglądać i działać profesjonalna palarnia kawy? Oczywiście tak jak nasza. Brzmi to nieskromnie ale to nie jest żart. Od palarni w przydomowym garażu do ponad ośmiuset metrów kwadratowych profesjonalnie zaprojektowanej powierzchni z wydzielonymi strefami dla każdego z etapów procesu wypalania. Dzięki zaangażowaniu całej rodziny stworzyliśmy idealne warunki do wypalania kawy speciality.

Nasza palarnia

jak wypalamy kawę

Jak wypalamy kawę

Jeśli chodzi o produkcję to trzymamy się niezmiennie zasady – zero kompromisów. Wiemy dokładnie jakie ziarna są najlepsze i takie też pozyskujemy. Od ludzi, którzy kochają tę robotę, tak jak my. Wiemy jaką ją wypalać i robimy to co najmniej raz w tygodniu, żeby zachować najwyższą świeżość i serwować ci kawę prosto z palarni. Bez długiego łańcucha pośredników, hurtowni i magazynowania.

Tradycja połączona z nowoczesnością

Wykorzystujemy tradycyjne metody i rzemieślniczy sprzęt, które w połączeniu z najnowszymi zdobyczami technologii, takimi jak innowacyjny, opatentowany system chłodzenia kawy suchym lodem, gwarantują niepowtarzalny smak i aromat naszej kawy.

nowoczesnosc_technologia.png

nowoczesnosc_technologia.png

Innowacyjne chłodzenie kawy suchym lodem

W procesie palenia kawy, chłodzenie jest jednym z kluczowych etapów, który wpływa na smak i aromat końcowego produktu. Nasze innowacyjne rozwiązanie wykorzystania do tego procesu suchego lodu, pozwala na natychmiastowe schłodzenie ziaren! Oznacza to, że kawa którą palimy jest teraz bardziej powtarzalna oraz zawiera znacznie mniej pirydyny, co przekłada się na brak goryczy i pieczonego posmaku.

Zespół

Coffee and Sons to ponad 20 osób, które każdego dnia dbają o to, żeby nad Twoją filiżanką unosił się aromat ulubionej kawy. Są wśród nas pasjonaci motoryzacji, technologii i podróży, którzy wnoszą do zespołu różne perspektywy i sprawiają, że nasza palarnia jest miejscem wyjątkowym.

zespol.png
Loading...