WSPÓŁPRACA

Jesteś właścicielem lub managerem hotelu, restauracji, kawiarni
a może coffee baru?

Sprawdź dlaczego warto z nami współpracować.

wspolpraca.jpg

Zawsze dostajesz to, co najlepsze!

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na kawę. Za każdym razem otrzymasz świeżo palone ziarna wysłane prosto z naszej palarni, z gwarancją jakości i smaku, by przygotowana kawa zapewniała wyjątkowe doświadczenia Twoim gościom.

wspolpraca02.jpg
wspolpraca03.jpg

Zajmiemy się też wszystkimi technikaliami

Jeśli nie masz (jeszcze) własnego sprzętu, możesz liczyć na indywidualną ofertę dzierżawy.

Limitowana porcelana Art Collection

Poczęstuj swoich gości aromatyczną kawą w wyjątkowej porcelanie. Podejmując współpracę z nami zapewnimy Ci porcelanową zastawę z logo Coffee and Sons lub unikatową porcelanę Art Collection zaprojektowaną przez polskiego artystę. Takie elementy znacznie wzbogacą Twój lokal i sprawią, że będziesz się wyróżniał, a tym samym zapadał w pamięć gościom odwiedzającym Twoją restaurację.

wspolpraca03.jpg
wspolpraca04.jpg

Wsparcie szkoleniowe

Podzielimy się swoim know-how i przeszkolimy Twój zespół z parzenia kawy z ekspresu i metodami alternatywnymi (espresso, latte art, drip, chemex, aeropress). Będą mieli wiedzę i umiejętności, by z ziaren wydobywać wszystkie walory smakowe i aromatyczne.

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie

Regularnie będziemy Cię odwiedzać, by sprawdzić jakość serwowanej kawy, filtrowanej wody, zrobimy też przegląd techniczny sprzętu - w razie potrzeby na nowo skalibrujemy ekspres i młynek.

wspolpraca05.jpg
wspolpraca07.jpg

Marka własna

Tworzymy marki własne i robimy to profesjonalnie. Zaufali nam m.in. Health Labs Care. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem indywidualnej kawy jakości speciality pod własną marką - skontaktuj się z nami.

Na co możesz jeszcze liczyć?

Możemy stworzyć własną markę kawy z logo Twojego lokalu, dedykowany merch (koszulki, zapaski) oraz dostarczyć podświetlany kaseton z logo Coffee and Sons.

A co powiesz na wspólnie zorganizowany dedykowany event dla Twoich gości? Mogą być to szkolenia z parzenia kawy, cuppingi czy warsztaty sensoryczne. W razie potrzeby wypożyczymy naszego klasycznego Chevroleta, leżaki i potrzebny sprzęt: coffee bar, nitro coffee, ekspres, młynek.

Ponadto, w każdy piątek w naszych social mediach przedstawiamy i polecamy miejsca z całej Polski, w których można miło spędzić czas i napić się kawy z naszej palarni.

wspolpraca08.jpg

Z chęcią wesprzemy Cię w przygotowaniu i serwowaniu doskonałej kawy!
Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami.

Napisz: wspolpraca@coffeeandsons.pl
Zadzwoń: 81 381 80 59

Loading...