Zawsze dostajesz to, co najlepsze!

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na kawę. Za każdym razem otrzymasz świeżo palone ziarna wysłane prosto z naszej palarni, z gwarancją jakości i smaku, by przygotowana kawa zapewniała wyjątkowe doświadczenia Twoim gościom.

Zajmiemy się też wszystkimi technikaliami

Jeśli nie masz (jeszcze) własnego sprzętu, możesz liczyć na indywidualną ofertę dzierżawy. Zapewnimy też porcelanową zastawę z logo Coffee and Sons lub dedykowaną porcelanę zaprojektowaną przez polskiego artystę.

Wsparcie szkoleniowe

Podzielimy się swoim know-how i przeszkolimy Twój zespół z parzenia kawy z ekspresu i metodami alternatywnymi (espresso, latte art, drip, chemex, aeropress). Będą mieli wiedzę i umiejętności, by z ziaren wydobywać wszystkie walory smakowe i aromatyczne.

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie

Regularnie będziemy Cię odwiedzać, by sprawdzić jakość serwowanej kawy, filtrowanej wody, zrobimy też przegląd techniczny sprzętu - w razie potrzeby na nowo skalibrujemy ekspres i młynek.

Na co możesz jeszcze liczyć?

Możemy stworzyć własną markę kawy z logo Twojego lokalu, dedykowany merch (koszulki, zapaski) oraz dostarczyć podświetlany kaseton z logo Coffee and Sons.

A co powiesz na wspólnie zorganizowany dedykowany event dla Twoich gości? Mogą być to szkolenia z parzenia kawy, cuppingi czy warsztaty sensoryczne. W razie potrzeby wypożyczymy naszego klasycznego Chevroleta, leżaki i potrzebny sprzęt: coffee bar, nitro coffee, ekspres, młynek.

Ponadto, w każdy piątek w naszych social mediach przedstawiamy i polecamy miejsca z całej Polski, w których można miło spędzić czas i napić się kawy z naszej palarni.

Z chęcią wesprzemy Cię w przygotowaniu i serwowaniu doskonałej kawy!
Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami.

Napisz: biuro@coffeeandsons.pl
Zadzwoń: 81 381 80 59