Kawy

Aktywne filtry

Kawa ziarnista Brazylijski Duet

Cena 28,90 zł

Bestseller do ekspresu i kawiarki

Klasyk nad klasykami! Połączyliśmy tu dwie brazylie, aby uzyskać charakterystyczne nuty kaw brazylijskich, czyli orzech oraz gorzka czekolada.

Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż po smakach i zapachach z najdalszych zakątków ziemi. W palarni kawy Coffee & Sons importujemy ziarna kawy z Gwatemali, Brazylii, Etiopii, Peru, Kostaryki czy też z wysp Indonezji. Pozyskujemy zielone ziarna z najlepszych plantacji, z których wiele posiada certyfikaty ekologicznej uprawy. Kawowce na tych plantacjach wyrastają na żyznych glebach wulkanicznych, na zboczach gór, na ziemiach nawożonych nawozem organicznym i w warunkach, które nie zakłócają naturalnego ekosytemu. Nasi sprawdzeni dostawcy zawsze dostarczają nam ziarna najwyższej jakości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, licznym szkoleniom i niezliczonym próbom nauczyliśmy się jak wydobyć z ziaren kawy to co najlepsze. Dlatego dziś, dysponując wiedzą, warunkami i odpowiednim sprzętem, wypalamy fantastyczną kawę i poszukujemy najciekawszych smaków. To dlatego kawa ziarnista marki Coffee & Sons zachwyca nutami miodu, orzechów, mlecznej czekolady, karmelu, kakao, gorzkiej czekolady, a nawet wiśni, daktyli czy też jabłka. Nie są to oczywiście kawy aromatyzowane, ponieważ uzyskujemy charakterystyczny posmak każdej z nich dobierając odpowiednie ziarna i właściwie je wypalając.

Bogaty wybór pozwoli Ci znaleźć idealną dla siebie kawę. Taką, która będzie Ci odpowiadać pod kątem profilu smakowego, intensywności, stopnia kwasowości, słodyczy i goryczy, a także zawartości kofeiny. Najlepsza kawa to zawsze taka, która sprawi Ci najwięcej przyjemności, dlatego zapraszamy do odbycia podróży po niespotykanych smakach i aromatach. Poznaj różne odmiany i gatunki kawy, wypróbuj oryginalne mieszanki. Z pewnością nie raz zaskoczą Cię niuanse smaków i świetnie skomponowane bukiety aromatów.

Palarnia kawy Coffee & Sons to miejsce, gdzie każdy kawosz znajdzie kawy odpowiednie do ulubionego sposobu przygotowania. Szukasz doskonałej kawy do ekspresu ciśnieniowego? A może interesuje Cię kawa przelewowa? Niezależnie od tego, czy posiadasz ekspres ciśnieniowy, ekspres przelewowy, drip, aeropress czy też kawiarkę – zawsze znajdziesz właściwą propozycję. U nas kawa do ekspresu, kawa do kawiarki czy też kawa do ekspresu przelewowego jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Jesteśmy pewni, że nasza kawa ziarnista spełni nawet najwyższe oczekiwania.

Czy w Coffee & Sons klienci znajdują najlepszą kawę? Naszym zdaniem tak, bo podczas wielu lat działalności wypiliśmy hektolitry kawy ze wszystkich zakątków świata, w tym kawy wypalane przez najlepszych mistrzów w swoim fachu. Dlatego doskonale wiemy jak smakuje najlepsza kawa i do czego mamy dążyć. Tym samym kawa ziarnista z naszej palarni z pewnością spełni nawet najbardziej wygórowane wymagania zaawansowanych „kawopijców”. Bez względu na to czy Twoja ulubiona kawa ma być łagodna, mocna, lekko pikantna, słodkawa czy kwaskowa – zawsze znajdziesz coś dla siebie. W naszej ofercie nie zabrakło też takich propozycji jak kawa bezkofeinowa, dla tych, którzy nie oczekują od kawy pobudzenia, a jedynie fenomenalny smak czy też kawa organiczna, specjalnie dla osób preferujących ekologiczne produkty spożywcze.

Kawa marki Coffee & Sons jest zawsze świeżo palona, dlatego nie traci swoich walorów jeszcze zanim trafi do klienta. Jej świeżość jest niezaprzeczalnym atutem i dlatego nie ma sobie równych wśród kaw dostępnych w zwykłych sklepach. Kawa ziarnista wypalana u nas od razu zachwyci Cię swoim fantastycznym zapachem, jeszcze zanim zdążysz ją zmielić i zaparzyć!