Kawy do ekspresu i kawiarki

Aktywne filtry

Jako miłośnik kawy z pewnością wiesz, że na ostateczny smak małej czarnej wpływa zarówno jakość ziaren, sposób ich wypalania, jak i metoda parzenia. Ten sam rodzaj kawy zaparzony różnymi sposobami może mieć zupełnie inny smak i aromat. Wyrusz razem z nami na poszukiwanie idealnego smaku kawy. Pamiętaj, że ekspresach ciśnieniowych czas parzenia kawy jest maksymalnie skrócony, a temperatura zaparzenia jest stosunkowo niska, dlatego w tym wypadku najlepiej sprawdzą się ciemne ziarna kawy. Kawa do ekspresu ciśnieniowego powinna być więc wyrazista, o pełnym, bogatym smaku. Jednocześnie można sięgnąć po połączenie robusty i arabiki, jak i po kawę jednego z tych gatunków i przygotowywać kawę według własnych preferencji. Jeśli jednak interesuje Cię kawa do ekspresu przelewowego, postaw na jasno palone odmiany, dzięki którym można uzyskać łagodniejszy smak. Kawa do ekspresu przelewowego musi być też odpowiednio zmielona. Średnio i drobno zmielone ziarna sprawdzą się najlepiej. A jakie wybrać kawy do kawiarki? Zdecydowanie rekomendujemy kawy o wyrazistym smaku, lekko słodkie. Jasno palone kawy do kawiarki będą w sam raz.

Wypróbuj dostępne u nas kawy z różnych krańców świata i sprawdź, która najbardziej przypadnie Ci do gustu. Bez trudu znajdziesz u nas kawy do ekspresów ciśnieniowych o dużej głębi smaków czy też intensywne w smaku kawy do kawiarki. Bez względu na to, jakiej mocy kawy oczekujesz, jaką kawę lubisz parzyć i jaki sposób przygotowania kawy preferujesz – zawsze znajdziesz odpowiednią propozycję dla siebie. W dodatku proponowane przez nas kawy do kawiarki i ekspresów bardzo dobrze skomponują się z mlekiem innymi dodatkami, na przykład dobrym syropem.

Nasze kawy do ekspresów ciśnieniowych czy też kawy do kawiarki zyskują uznanie zarówno kawoszy-amatorów, jak i profesjonalnych baristów z całego kraju. Wszystko to zasługa pozyskiwania ziaren kawy z najlepszych plantacji, odpowiedniego sposobu wypalania i dostarczania kawy do odbiorców tuż po wypaleniu. Dzięki temu kawa do ekspresu ciśnieniowego lub kawa do kawiarki, nie stracą szybko swojego zapachu i smaku.

Rozpocznij każdy dzień filiżanką ulubionej kawy, która szybko postawi Cię na nogi. Zapomnij o zwykłej zalewajce. Sięgnij po najlepsze kawy do ekspresów ciśnieniowych lub kawy do kawiarki z naszej palarni Coffee & Sons i zapewnij sobie ucztę głębokich smaków. Połączenie starannie wypalonych ziaren kawy, odpowiedniego sposobu zmielenia i optymalnej dla Ciebie metody parzenia zagwarantuje uzyskanie niepowtarzalnego smaku, fantastycznej kremowej konsystencji i charakterystycznego aromatu niczym z włoskiej kawiarni.

Sprawdź, jakie kawy do ekspresu ciśnieniowego oraz kawy do kawiarki mamy w swojej ofercie i wybierz swoją ulubioną!