Kawa ziarnista For a Good Ride espresso

Edycja limitowana

Dołącz do For a Good Ride Cycling Club i pij świetną kawę przed startem i na mecie! Ciemno palone ziarna w stylu włoskiego espresso, ubraliśmy w słodkie nuty lodów waniliowych i nugatu.

36,00 zł

Dodatkowe pole

Na Twoje życzenie mielimy świeżo paloną kawę zawsze tuż przed wysyłką.
Waga
  • oszczędzasz 25,00 zł
Ilość
darmowa dostawa od 99 zł
czas dostawy 1-2 dni robocze

Jeśli tak jak my kochasz jazdę na rowerze ale równie wielką miłością darzysz filiżankę dobrej kawy, kawa For a Good Ride jest dla Ciebie!

To już czwarta edycja kawy wypalonej pod charakterystyczna nazwą For a Good Ride. W tym roku ciemno palone ziarna w stylu włoskiego espresso, ubraliśmy w słodkie nuty lodów waniliowych i nugatu. For a Good Ride to blend Brazylii i Etiopii, w którym starannie dobrane proporcje świeżo palonych ziaren zapewnią w Twojej filiżance klasyczną słodycz z delikatnie zaznaczoną orzeźwiającą nutą czarnej porzeczki. Ze względu na swój charakter kawa For a Good Ride espresso idealnie sprawdzi się nie tylko jako gęste espresso ale także jako baza do delikatnego cappuccino.

Rekomendowany sposób parzenia: 

  • ekspres kolbowy
  • ekspres automatyczny
  • kawiarka
  • french press
  • tradycyjny (zalewajka)

Nasza kawa nie jest aromatyzowana, a charakterystyczny gładki i słodki smak, głęboki aromat, oraz posmak jaki nam towarzyszy podczas picia, pochodzi ze specyfiki ziaren, a także procesu wypalania.

Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, działanie 3.2. Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R

EDYCJA LIMITOWANA
Skład
Arabika (mieszanka)
Metody parzenia
ekspres kolbowy, french press, kawiarka, zalewajka
Profil smakowy
wanilia, nugat
Profil palenia
ESPRESSO (ciemniejszy)
kwasowość
niska
gorycz
średnia
słodycz
średnia
Kraj pochodzenia
Brazylia, Etiopia