Zestaw For A Good Ride żółty

Edycja limitowana

Zestaw skomponowany z kawy (do wyboru: przelew lub espresso), profesjonalnej czapeczki kolarskiej, skarpetek w kolorze żółto-czarnym oraz naklejki.

129,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dodatkowe pole

Kawa do wyboru
Rozmiar skarpetek kolarskich
Ilość

To już 3 edycja projektu dla rowerzystów zrealizowana we współpracy z polską marką Martombike, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnej odzieży kolarskiej.

W tegorocznej limitowanej edycji For A Good Ride oprócz wyjątkowej kawy (przelew lub espresso) znalazła się także profesjonalna czapeczka kolarska idealna pod kask, klasyczne rowerowe skarpetki w rozmiarze 37 - 41 lub 42 - 46 w kolorze żółto-czarnym, doskonale sprawdzające się w wymagających warunkach, oraz naklejka. Wszystkie elementy zostały zapakowane w piękne pudełko z obwolutą, dzięki czemu świetnie sprawdzi się również jako prezent.

For A Good Ride 2022 to eksplozja pozytywnej energii i kolorów, a jego autorką jest Kinga Offert, ilustratorka i projektantka, której prace wyróżniają się humorem i autentycznością.

Szczegóły:

  • Skarpetki kolarskie: doskonale spisują się w kolarstwie szosowym. Długi, rozluźniony ściągacz nie powoduje ucisku, płaskie łączenie palców chroni stopę przed obtarciami. Ich dużym atutem jest zastosowana dzianina, dzięki której stopa ma zapewnioną wentylację.
  • Czapeczka kolarska: cienki, szybkoschnący materiał. Klasyczna konstrukcja, czapka idealnie mieści się pod kask. Nieoceniony gadżet podczas deszczowych zawodów. Na zjazdach doskonale powstrzymuje wiatr, a w upalną pogodę zupełnie jej nie czuć. 
  • Kawa 250g: Do wyboru For A Good Ride Espresso lub For A Good Ride Przelew

Nasza kawa nie jest aromatyzowana, a charakterystyczny gładki i słodki smak, głęboki aromat, oraz posmak jaki nam towarzyszy podczas picia, pochodzi ze specyfiki ziaren, a także procesu wypalania na rzemieślniczym piecu Gothot z 1958 r.

w skład zestawu wchodzą
Kawa 250g: For A Good Ride Espresso lub For A Good Ride Przelew
1 para skarpetek kolarskich żółto-czarnych, w rozmiarze 37 - 41 lub 42 - 46
Czapeczka kolarska
Naklejka
Całość zapakowana w dedykowane pudełko z obwolutą

16 innych produktów w tej samej kategorii: