Kawa ziarnista

Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż po smakach i zapachach z najdalszych zakątków ziemi. W palarni kawy Coffee & Sons importujemy ziarna kawy z Gwatemali, Brazylii, Etiopii, Peru, Kostaryki czy też z wysp Indonezji. Pozyskujemy zielone ziarna z najlepszych plantacji, z których wiele posiada certyfikaty ekologicznej uprawy. Kawowce na tych plantacjach wyrastają na żyznych glebach wulkanicznych, na zboczach gór, na ziemiach nawożonych nawozem organicznym i w warunkach, które nie zakłócają naturalnego ekosystemu. Nasi sprawdzeni dostawcy zawsze dostarczają nam ziarna najwyższej jakości.

Doskonała kawa ziarnista

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, licznym szkoleniom i niezliczonym próbom nauczyliśmy się jak wydobyć z ziaren kawy to co najlepsze. Dlatego dziś, dysponując wiedzą, warunkami i odpowiednim sprzętem, wypalamy fantastyczną kawę i poszukujemy najciekawszych smaków. To dlatego kawa ziarnista marki Coffee & Sons zachwyca nutami miodu, orzechów, mlecznej czekolady, karmelu, kakao, gorzkiej czekolady, a nawet wiśni, daktyli czy też jabłka. Nie są to oczywiście kawy aromatyzowane, ponieważ uzyskujemy charakterystyczny posmak każdej z nich, dobierając odpowiednie ziarna i właściwie je wypalając.

Kawa do ekspresu przelewowego czy ciśnieniowego? Kawa do kawiarki czy aeropressu? Jeśli dopiero uczysz się prawidłowego zaparzania kawy, kupując ziarna w naszym sklepie, będziesz mieć łatwiej. Kawy ziarniste pogrupowaliśmy w przejrzyste kategorie, by każdy miłośnik małej czarnej lub słodkich mlecznych napojów wiedział, który gatunek kawy najlepiej sprawdza się podczas parzenia wybraną metodą.

Najlepsza kawa to taka, która Ci smakuje

Bogaty wybór pozwoli Ci znaleźć idealną dla siebie kawę. Taką, która będzie Ci odpowiadać pod kątem profilu smakowego, intensywności, stopnia kwasowości, słodyczy i goryczy, a także zawartości kofeiny. Najlepsza kawa to zawsze taka, która sprawi Ci najwięcej przyjemności, dlatego zapraszamy do odbycia podróży po niespotykanych smakach i aromatach. Poznaj różne odmiany i gatunki kawy, wypróbuj oryginalne mieszanki. Z pewnością nieraz zaskoczą Cię niuanse smaków i świetnie skomponowane bukiety aromatów.

Kawa przelewowa i do ekspresu

Palarnia kawy Coffee & Sons to miejsce, gdzie każdy kawosz znajdzie kawy odpowiednie do ulubionego sposobu przygotowania. Szukasz doskonałej kawy do ekspresu ciśnieniowego? A może interesuje Cię kawa przelewowa? Niezależnie od tego, czy posiadasz ekspres ciśnieniowy, ekspres przelewowy, drip, aeropress czy też kawiarkę – zawsze znajdziesz właściwą propozycję. U nas kawa do ekspresu, kawa do kawiarki czy też kawa do ekspresu przelewowego jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Jesteśmy pewni, że nasza kawa ziarnista spełni nawet najwyższe oczekiwania.

Kawa ziarnista dla najbardziej wymagających

Czy w Coffee & Sons klienci znajdują najlepszą kawę? Naszym zdaniem tak, bo podczas wielu lat działalności wypiliśmy hektolitry kawy ze wszystkich zakątków świata, w tym kawy wypalane przez najlepszych mistrzów w swoim fachu. Dlatego doskonale wiemy, jak smakuje najlepsza kawa i do czego mamy dążyć. Tym samym kawa ziarnista z naszej palarni z pewnością spełni nawet najbardziej wygórowane wymagania zaawansowanych „kawopijców”.

Kawa bezkofeinowa i kawa organiczna

Bez względu na to, czy Twoja ulubiona kawa ma być łagodna, mocna, lekko pikantna, słodkawa czy kwaskowa – zawsze znajdziesz coś dla siebie. W naszej ofercie nie zabrakło też takich propozycji jak kawa bezkofeinowa, dla tych, którzy nie oczekują od kawy pobudzenia, a jedynie fenomenalny smak czy też kawa organiczna, specjalnie dla osób preferujących ekologiczne produkty spożywcze.

Kawę organiczną polecamy oczywiście wszystkim smakoszom, ale najbardziej tym, dla których wspieranie środowiska naturalnego jest priorytetem. Kawa organiczna pochodzi z terenów Peru, Meksyku, Hondurasu, a także z Ugandy i Etiopii. By nosiła miano organicznej, musi być z upraw, na których nie stosuje się sztucznych nawozów i pestycydów, środków owadobójczych i grzybobójczych. Kawa organiczna jest uprawiana i zbierana w warunkach, które nie zagrażają zwierzętom i innych roślinom. Kiedy otworzysz opakowanie ziaren kawy organicznej, zwrócisz uwagę na aromaty karmelu, czekolady, owoców czy miodu. To naturalne właściwości kawy, która w żaden sposób nie jest sztucznie aromatyzowana. Ziarna z upraw organicznych to kawa do ekspresu przelewowego, ciśnieniowego i innych sposobów parzenia.

Kawa bezkofeinowa smakuje jak tradycyjna, a jednak nie pobudza. Nie ma znaczenia, czy zaparzysz ją w kawiarce, czy w ekspresie ciśnieniowym, zawsze będzie pyszna, ale nie zaburzy Twojego snu. Możesz ją kupić także z myślą o osobach z podwyższonym ciśnieniem, które zmuszone są zrezygnować z ulubionego naparu.

Taka kawa tylko w Coffee & Sons

Kawa marki Coffee & Sons jest zawsze świeżo palona, dlatego nie traci swoich walorów jeszcze zanim trafi do klienta. Jej świeżość jest niezaprzeczalnym atutem i dlatego nie ma sobie równych wśród kaw dostępnych w zwykłych sklepach. Kawa ziarnista wypalana u nas od razu zachwyci Cię swoim fantastycznym zapachem, jeszcze zanim zdążysz ją zmielić i zaparzyć!

Loading...