Zacznij z nami - 6 AM

 

Codziennie masz okazję doświadczyć czegoś co sprawi, że Twój dzień stanie się jeszcze lepszy.

Zainspiruj się i zacznij tu gdzie jesteś!

Projekt 6 AM to początek czegoś nowego, to połączenie inspirujących osób oraz stworzonej na tę okazję wyjątkowej kawy, która będzie towarzyszyć nam w podejmowanych wyzwaniach i codziennych rytuałach.

Nieważne czy będą to wcześniejsze pobudki, długo odkładana aktywność fizyczna, bycie bardziej asertywnym czy po prostu znalezienie czasu na odpoczynek i głęboki oddech.

Pobudź swoją kreatywność, naucz się czegoś nowego, doceniaj chwile i doświadczaj całym sobą!

Ambasadorzy

Ambasadorami projektu 6 AM będą wyjątkowe osoby, które różnią się między sobą doświadczeniami, tym co robią, co je inspiruje oraz jakie stawiają sobie cele i wyzwania.

Specjalna, limitowana edycja ziaren będzie przypominała o podejmowanym wyzwaniu. Zaparz ją tak jak lubisz, potraktuj jako booster lub chwilę przyjemności, powiąż z nią swój cel i realizuj go zgodnie z planem.

Limitowana edycja ziaren

Kawa 6 AM, to wyselekcjonowane ziarna z Brazylii poddane obróbce naturalnej, wypalone w profilu Omni (przelew i espresso). W jej smaku odnajdziecie klasyczne nuty słodkiej czekolady i karmelu, w połączeniu z owocowymi akcentami żurawiny, czerwonych jabłek i żółtych owoców. Dzięki wypaleniu w stylu Omni kawa ta idealnie smakuje zaparzona zarówno w domowych ekspresach autmatycznych i kolbowych oraz w metodach przelewowych takich jak: ekspres przelewowy, Aeropress, drip, chemex i French Press.

Coffee and Sons X Fat White

Miejscem w którym będziecie mogli napić się 6 AM na miejscu będzie zaprzyjaźniona kawiarnia Fat White na Muranowie (w Warszawie), której właścicielem jest Piotrek Głodek, czyli pierwszy ambasador projektu!

Ziarna do zaparzenia w domu kupicie jak zawsze w sklepie internetowym www.coffeeandsons.pl, stacjonarnie w Lublinie i Biłgoraju, oraz w kawiarni Fat White przy ulicy Andersa 6 w Warszawie.

 
Loading...